Kiosk z pracą
03.09.2015r. Oferta pracy


Sponcel Sp. z o.o. is looking for a Process Manager to contribute to the building of a new plant in Kleszczow (about 1 hour from Lodz), which will be producing cellulose blocks to be sold to converters located worldwide. The operation is on a 24/7 basis.

Process Manager

Workplace: Bogumiłów (pow. bełchatowski) Region Name: łódzkie
03.09.2015 r. Oferta pracy


Agencja Zatrudnienia Flexidea dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

- Pracownik produkcji,

- Operator wózka widłowego,

- Operator maszyn i urządzeń.

Miejsce pracy: Radomsko

Zapewniamy: stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz bezpłatny dojazd (z/do: Radomsko-Bełchatów/okolice).

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o kontakt pod numerem tel. 667 997 915, 535 460 500 lub przesłanie cv drogą elektroniczną na adres e-mail: radomsko@flexidea.pl.

Cv można również dostarczyć osobiście do naszego biura pod podany adres:

Flexidea Sp. Z o.o. , ul. Kościuszki 6 lok.201 (budynek po dawnej komendzie) 97-500 Radomsko.

Biuro czynne: pn.- pt 09:00 – 17:00.
Kursy


Trwają kolejne zapisy w Szkole Językowej

Cool English School na ul. Głównej 80 w Kleszczowie.

Oferujemy kursy :

-języka angielskiego,

-języka niemieckiego,

-języka rosyjskiego,

-języka hiszpańskiego.

ZAPISY CODZIENNIE POD NR TEL. 505-890-354 lub w sekretariacie w każdy wtorek, środę, czwartek od 15.30 do 18.30 Kleszczów, ul. Główna 80 (obok apteki)

Zapraszam do zapoznania się z ofertą rabatową na http://www.coolenglishschool.pl
[20.08.2015] Oferta pracy


Agencja Pracy Tymczasowej Select, firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions, dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. AKCYZOWO–CELNYCH
[20.08.2015] Oferta pracy


Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions, dla swojego Klienta firmy z branży produkcyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

WSPARCIE PRACOWNIKÓW PRODUKCJI (BEWA)
[20.08.2015] Oferta pracy


Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), poszukuje kandydatów na stanowisko:

POMOCNIK MURARZA
[20.08.2015] Oferta pracy


Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions, dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowca C + E
[20.08.2015] Oferta pracy


Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydata na stanowisko:

STOLARZ MEBLOWY
[13.08.2015] Oferta pracy


Dyrektor Publicznego Przedszkola Samorządowego w Łękińsku zatrudni:

- nauczyciela języka angielskiego na czas określony 4/25 posiadającego odpowiednie kwalifikacje;

- pracownika na stanowisko pomoc administracyjno-biurowa w wymiarze 1/2 etatu, posiadającego wykształcenie wyższe administracyjne lub ekonomiczne.

Dokumentację należy składać do dnia 24.08.2015r. do przedszkola w Łękińsku.
[06.08.2015] Oferta pracy


Red Bull 111 MegaWatt 2015

Organizator imprezy firma REPLAY Sp. z o.o. poszukuje wyszczególnionych niżej osób do współpracy przy organizacji imprezy. Wszelkie szkolenia tych osób zostaną przeprowadzone przez Organizatora. Organizator zapewnia również ubezpieczenie, jeden posiłek dziennie (obiad), wodę, materiały do pracy (narzędzia, wyposażenie, transport w miejscu pracy) oraz po zakończonym okresie pracy – oficjalny certyfikat współpracy oraz pamiątkową koszulkę. Wszystkie prace będą wykonywane według wytycznych i pod nadzorem odpowiednich koordynatorów Organizatora. Dla osób pracujących powyżej 2 dni przewidziane jest wynagrodzenie 100 pln brutto za każdy dzień powyżej 2 dni. Każda z aplikujących do pracy osób powinna być w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej, wykazywać chęć do współpracy i uczenia się nowych rzeczy, posiadać odpowiedni strój i solidne buty (do poruszania się po terenie kopalni) oraz posiadać własny telefon komórkowy.

1. Pracownicy ekipy budowy toru – 8 os w terminie 26.08-8.09 (14 dni), do obowiązków, których będzie należało m.in.:

a. Opalikowanie toru oraz montaż taśmy wygrodzeniowej i innych elementów toru – praca fizyczna

b. Obsługa toru pod względem koordynacji zabezpieczeń

Z uwagi na fizyczny charakter prac preferowani aktywni, rzetelni, zaangażowani mężczyźni w wieku 16-35 lat. Doświadczenie lub znajomość sportów motocyklowych będzie wielkim atutem.

2. Pracownicy biura zawodów – 6 os w terminie 3-6.09 (4 dni), do obowiązków których będzie należało m.in.

a. Przygotowanie pakietów startowych dla zawodników – pakowanie, konfekcjonowanie

b. Obsługa biura zawodów – wydawanie pakietów, udzielanie informacji

c. Udzielanie bieżących informacji dotyczących przebiegu i wyników zawodów

Z uwagi na wizerunkowy i relatywnie lekki charakter prac, preferowane są kobiety w wieku 16-25 lat. Wymagana komunikatywność, dokładność, a znajomość języka angielskiego/innego języka obcego będzie dodatkowym atutem.

3. Pracownicy obsługi parkingów i nawigatorzy – 20-25 os w terminie 4-6.09 (3 dni), do obowiązków których będzie należało m.in.

a. Wyznaczenie taśmą linii miejsc parkingowych na terenach zaadaptowanych na parkingi przez Organizatora

b. Obsługa miejsc parkingowych w dniach 5-6.09 (kierowanie ruchem na parkingu, dbanie, aby kierowcy stawali równo itd.)

c. Kierowanie osób na teren imprezy i z terenu imprezy z powrotem na parkingi

Z uwagi na odpowiedzialny charakter prac, preferowane są osoby zaangażowane w lokalną społeczność, którym nieobojętny jest porządek w mieście, potrafiące podjąć zdecydowane działania i potrafiące narzucić swoje zdanie przyjezdnym kierowcom. Zdecydowanie poszukiwane są osoby sprawne, gdyż praca w dniach imprezy będzie musiała przebiegać jak najszybciej. Idealnymi kandydatami są harcerze.

4. Pracownicy zabezpieczenia toru (marshalle) – 40-50 os w terminie 5-6.09 (2 dni), do obowiązków których będzie należało m.in.

a. Zajęcie wyznaczonego miejsca przy trasie zawodów i kontrola zawodników pod względem przestrzegania regulaminu zawodów i zasad fair play (np. skracanie trasy)

b. Przy niektórych stanowiskach – dodatkowo reagowanie na uprzednio zdefiniowane sytuacje zagrożenia na trasie (zgodnie z otrzymanymi procedurami) poprzez odpowiednie machanie flagą

Z uwagi na dość ciężkie warunki terenowe, logistyczne i harmonogram pracy (w dn. 6.09 - 5 godzin stania w jednym miejscu, być może w pełnym słońcu, być może w ulewnym deszczu), praca preferowana dla mężczyzn w wieku 16-40.

5. Pracownicy obsługi checkpointów – 15-20 os w terminie 6.09 (1 dzień), do obowiązków których będzie należało m.in.

a. Zajęcie wyznaczonego miejsca na jednym z punktów kontroli przejazdu (checkpointów) na trasie zawodów

b. Odręczne zapisywanie numerów wszystkich zawodników przejeżdżających przez checkpoint

c. Kontakt z koordynatorem checkpointów (odbieranie telefonu)

Z uwagi na odpowiedzialną pracę (zapisywanie numerów zawodników jest formą kontroli zawodów w razie awarii systemu elektronicznego pomiaru czasu) oraz liczbę wpisów, które muszą zostać wykonane odręcznie, długopisem na kartkach trzymanych na podkładce (będzie to ok. 1000 kolejnych wpisów), preferowane są osoby obojga płci w wieku 16-30, dokładne, sumienne, z ładnym charakterem pisma.

6. Pracownicy punktu badań technicznych – 4-6 os w terminie 4-5.09 (2 dni), do obowiązków których będzie należało m.in.

a. Przeprowadzenie badania technicznego motocykli zawodników (sprawdzenie hamulców, odbicia linki gazu, sprawności i jakości kasku)

b. Certyfikowanie sprawnych motocykli poprzez naklejenie odpowiedniej naklejki i wbicie pieczątki na kartę obiegową zawodnika

Z uwagi na pracę obejmującą technologię motocykla, preferowane są osoby z wykształceniem technicznym (np. technikum samochodowe) lub związane ze sportem motocyklowym (np. zawodnicy amatorzy). Praca do późnych godzin wieczornych.

7. Pracownicy zabezpieczenia na motocyklach – „ekipa pościgowa” – 2-4 os z własnymi motocyklami enduro/cross w terminie 28.08-6.09 (10 dni), do obowiązków których będzie należało m.in.

a. Patrolowanie terenu imprezy pod kątem dostępu osób nieuprawnionych (pieszych i zmotoryzowanych)

b. Ściganie zawodników łamiących regulamin imprezy (np. poprzez wyjazdy na trasę zawodów w nieuprawnionym czasie) i przekazywanie ich numerów startowych do organizatora w celu dyskwalifikacji

c. Kontakt z koordynatorem zabezpieczeń (telefon komórkowy, radiotelefon)

Z uwagi na pracę obejmującą permanentną jazdę na motocyklu po ekstremalnie trudnym terenie, wymagane są osoby regularnie startujące w zawodach enduro/cross, pasjonaci tych dyscyplin, gotowi na jazdę 10 dni pod rząd, nierzadko po kilkanaście godzin dziennie (oczywiście nie cały czas). Wymagany jest własny sprzęt i profesjonalna odzież. Organizator zapewnia miejsce postoju dla motocykli/busów oraz dodatkowo zwrot kosztów eksploatacji motocykli.

Kontakt/zgłoszenia: Anna Kaczmarek, wolontariat@replay.pl
[03.08.2015] Oferta pracy


„SOLPARK KLESZCZÓW” Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowisko: KELNER, POMOC KUCHENNA
[31.07.2015] Oferta pracy


Firma Sponcel jest w trakcie budowy nowego zakładu produkcyjnego w miejscowości Bogumiłów, gmina Kleszczów, niedaleko Bełchatowa. W powstającej fabryce, której uruchomienie planowane jest na koniec b.r. będzie produkowana gąbka celulozowa przy użyciu innowacyjnej technologii. Zakład będzie pracował w systemie 24/7 i będzie zatrudniał około 50 osób.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszej załogi i budowaniem swojej kariery poprzez wzięcie udziału w wyzwaniu jakim jest uruchomienie nowego zakładu a potem ciekawe doświadczenia związane z pracą w nowoczesnym środowisku technologicznym - serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!
[31.07.2015] Oferta pracy


Firma Sponcel jest w trakcie budowy nowego zakładu produkcyjnego w miejscowości Bogumiłów, gmina Kleszczów, niedaleko Bełchatowa. W powstającej fabryce, której uruchomienie planowane jest na koniec b.r. będzie produkowana gąbka celulozowa przy użyciu innowacyjnej technologii. Zakład będzie pracował w systemie 24/7 i będzie zatrudniał około 50 osób.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszej załogi i budowaniem swojej kariery poprzez wzięcie udziału w wyzwaniu jakim jest uruchomienie nowego zakładu a potem ciekawe doświadczenia związane z pracą w nowoczesnym środowisku technologicznym - serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!
[30.07.2015] Oferta pracy


Firma CAT Polska Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem, globalny operator logistyczny z branży automotive logistics, poszukuje pracownika na stanowisku:

Kierowca/Kontroler

Wymagania:

- minimum dwuletni staż w prowadzeniu pojazdów samochodowych,

- podstawowa znajomość budowy samochodu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z poniższą informacją na adres e-mail: andrzej.michalek@groupecat.com

Prosimy nie zapomnieć o dopisku:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )
Oferta pracy 17.07.2015
Firma

ELBOX Sp. z o.o. z/s w Rogowcu poszukuje osób do pracy na stanowisku pomocnik elektromontera.

Stawiane wymagania:

• wykształcenie minimum zawodowe elektryczne,

• stan zdrowia umożliwiający pracę na wysokości,

• mile widziane uprawnienia SEP.

Więcej informacji i kontakt pod numerem 44/ 635 02 33 od poniedziałku do piątku w godz. 6:50 – 14:50.

lub za pośrednictwem skrzynki e-mail:

elbox@elbox.net.pl
14.07.2015 r. Oferta pracy


SOLPARK KLESZCZÓW Sp. z o. o. ogłasza rozpoczęcie rekrutacji na stanowisko RATOWNIK WODNY

Wymagania niezbędne:

Zdolność do czynności i korzystania z pełni praw publicznych;

Niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub za umyślne przestępstwo skarbowe;

Ukończony kurs oraz posiadanie uprawnień do udzielania Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy;

Posiadanie aktualnych uprawnień Ratownika Wodnego lub wyższe;

Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie;

Umiejętność obsługi komputera oraz powszechnych urządzeń elektronicznych.

Wymagania dodatkowe:

Punktualność, dyspozycyjność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność za realizowane zadania, systematyczność i konsekwencja w działaniu, komunikatywność, dokładność, otwartość.

Wymagane dokumenty:

List motywacyjny;

Curriculum Vitae;

Kopie dokumentów poświadczających wykształcenie

Kopie dokumentów poświadczających posiadane kwalifikacje – kopia legitymacji WOPR (pierwsza strona legitymacji, strona z uprawnieniami młodszego ratownika WOPR, ratownika WOPR, strona z uprawnieniami zawodowymi) lub kopia zaświadczenia o ukończeniu szkolenia ratowników wodnych wydane na podstawie Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 21.06.2012 r. w sprawie szkoleń w ratownictwie wodnym;

Potwierdzenie zatrudnienia, pełnienia stażu lub członkostwa w podmiocie uprawnionym do wykonywania ratownictwa wodnego. Kopie dokumentów potwierdzających ukończenie kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy i uzyskania tytułu ratownika, w rozumieniu ustawy z dn. 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym

Kopie dokumentów dodatkowych kwalifikacji przydatnych w ratownictwie wodnym, potwierdzeń posiadanych kwalifikacji i umiejętności, opinie, referencje

Oferta:

Praca w nowoczesnym obiekcie, doskonale przygotowanym do obsługi sportowców, grup korzystających z oferty konferencyjnej, klientów biznesowych oraz miłośników aktywnego wypoczynku i odnowy biologicznej. Zespół tworzy w pełni profesjonalną firmę, której siłę stanowi suma indywidualności jej pracowników. Możliwość dołączenia do doświadczonych specjalistów, których łączy zaangażowanie w rozwój firmy, myślenie biznesowe, kreatywności oraz szacunek do Klienta.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt: 607-316-351 lub 607-316-037.

Oferujemy:

Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Termin Składania Dokumentów: 31.07.2015 roku

Sposób Składania Dokumentów:

Osobiście lub pocztą na adres: SOLPARK KLESZCZÓW Sp. z o.o. ul. Sportowa 8, 97-410 Kleszczów, z dopiskiem „ref: rekrutacja RW”

Pocztą elektroniczna na adres: biuro@kompleks-solpark.pl, w temacie wiadomości proszę wpisać „ref: rekrutacja RW”.

Dokumenty, które wpłyną do Solpark Kleszczów Sp. z o.o. po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Solpark Kleszczów Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Za wiarygodność przedstawionych kopii dokumentów ponosi pełną odpowiedzialność osoba składająca dokumenty. Wymagane dokumenty - list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz.926 ze zm.) oraz Ustawą z dn. 21.11.2008r. O pracownikach samorządowych (Dz. U. Nr 223, poz.1458)”.
[09.07.2015] Oferta pracy


Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie zatrudni osoby do pracy na stanowiska:

I. INSTRUKTOR DS. ORGANIZACJI IMPREZ I POZYSKIWANIA FUNDUSZY

- NA PODSTAWIE UMOWY O PRACĘ W WYMIARZE CZASU PRACY 1 ETATU

II. INSTRUKTOR DS. KULTURY

- NA PODSTAWIE UMOWY O PRACĘ W WYMIARZE CZASU PRACY 1 ETATU

Szczegółowe informacje dotyczące:

- wymagań stawianych kandydatom,

- zakresu wykonywanych zadań,

- wymaganych dokumentów,

zostały umieszczone na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej www.gok.bip.kleszczow.pl oraz na tablicy informacyjnej w siedzibie GOK w Kleszczowie, tel. (0-44) 731-32-30.

Oferty należy składać w siedzibie GOK ul. Główna 74, 97-410 Kleszczów w terminie do 24 LIPCA 2015 roku.
[02.07.2015] Oferta pracy


W naszym nowo powstającym zakładzie produkcyjnym w Kleszczowie będziemy wytwarzać gąbkę celulozową, której technologia produkcji z modyfikowanej enzymatycznie celulozy jest innowacyjna, dzięki czemu budowa zakładu będzie dofinansowana ze środków UE oraz budżetu państwa, w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Planujemy zatrudnić około 50 osób i uruchomić produkcję do końca roku. Jesteśmy organizacją, która jest otwarta dla bardzo doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również na osoby, za którymi nie stoi praktyka zawodowa, ale potrafią wykazać się ambicją, zaangażowaniem, nastawieniem na własny rozwój oraz chciałyby się związać ze stabilną organizacją.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: R&D Manager
[18.06.2015] Konkurs


Weź udział w 43. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poprawy Warunków Pracy.

Organizatorem konkursu jest Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej ze współpracy z Naczelną Organizacją Techniczną, innymi ministerstwami, urzędami kontrolnymi, instytucjami ubezpieczeniowymi oraz partnerami społecznymi.

Celem konkursu jest wyróżnienie tych rozwiązań technicznych i organizacyjnych, a także opracowań naukowych, których zastosowanie przyczyniło się do poprawy warunków pracy. Konkurs promuje także projekty edukacyjne i popularyzujące tematykę bezpieczeństwa oraz ochrony człowieka w środowisku pracy.

W jakich kategoriach przyznawane będą nagrody?

- kat. A - rozwiązania techniczne i technologiczne,

- kat. B - prace naukowo-badawcze,

- kat. C - przedsięwzięcia organizacyjne i edukacyjne.

Poprawa bezpieczeństwa i funkcjonalności urządzeń lub technologii, osiągnięta poprawa warunków pracy oraz okres zastosowania i możliwość upowszechnienia - to podstawowe kryteria oceny wniosków konkursowych. Pod uwagę będą brane efekty ekonomiczne oraz wpływ na tworzenie kultury bezpieczeństwa.

Oceny złożonych wniosków konkursowych dokona Komisja konkursowa składająca się z ekspertów wyłonionych spośród organizatorów i współorganizatorów konkursu. Nagrody I, II i III stopnia oraz wyróżnienia wręczy minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz podczas uroczystej gali we wrześniu.

Wnioski konkursowe znajdują się pod adresem: www.ciop.pl/konkurs-bhp. Należy je przesłać do sekretariatu konkursu do 31 lipca 2015 r. Sekretariat prowadzi Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy, ul. Czerniakowska 16, 00-701 Warszawa, (22) 623-36-83, e-mail: ciop@ciop.pl.
[18.06.2015] Oferta pracy


Spółka ALIAND S.A. zatrudni pracownika na ½ etatu na stanowisko: SPRZĄTACZKA.

CV prosimy przesłać pocztą e-mail na adres: sekretariat@aliand.pl

Więcej informacji pod numerem telefonu: 797-777-777.
[16.05.2015] Oferta pracy


Firma Caparol, wiodący, międzynarodowy producent profesjonalnych farb, tynków, systemów ociepleń oraz systemów do renowacji i ochrony betonu, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA WSPARCIA PRODUKCJA
[01.06.2015] Oferta pracy


ARIX Polska Sp. z o.o. z/s w Kleszczowie, ul. Przemysłowa 8 poszukuje pracownika na stanowisko: SPECJALISTA DS. EKSPORTU I IMPORTU.
[27.05.2015] Oferta pracy


Constantia Teich Poland Sp. z o.o. należy do Constantia Flexibles, jednego z globalnych liderów w branży opakowań giętkich. Do grona naszych Klientów należą wiodący producenci żywności w Polsce i na świecie. Istniejemy w Polsce od 1995 roku, w chwili obecnej zatrudniamy około 220 osób. Funkcjonujemy w oparciu o najlepsze standardy jakościowe i organizacyjne w branży. Dbając o zapewnienie naszym pracownikom bezpiecznych i przyjaznych warunków pracy, cieszymy się opinią dobrego oraz stabilnego pracodawcy.

Obecnie poszukujemy do naszej fabryki w Rogowcu (Gmina Kleszczów) osoby do pracy na stanowisko:

POMOCNIK OPERATORA MASZYNY DRUKUJĄCEJ
[25.05.2015] Oferta pracy


ARIX Polska Sp. z o.o. z/s w Kleszczowie, ul. Przemysłowa 8 poszukuje pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER – OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO.
[25.05.2015] Oferta pracy


Dyrektor Finansowo-Administracyjny

Firma Sponcel, która aktualnie stawia nową fabrykę produkującą gąbkę celulozową na bazie innowacyjnej technologii, poszukuje do swojego zakładu osobę, która jako Dyrektor Produkcji będzie odpowiedzialna za działania w obszarze procesu produkcyjnego jak również utrzymania ruchu fabryki. Fabryka będzie pracowała 24/7 a jej uruchomienie przewidujemy do końca 2015 roku. Jedną z kluczowych kompetencji kandydata, który miałby objąć takie stanowisko jest wykształcenie chemiczne lub pokrewne.
[25.05.2015] Oferta pracy


Dyrektor Produkcji (branża chemiczna)

Firma Sponcel, która aktualnie stawia nową fabrykę produkującą gąbkę celulozową na bazie innowacyjnej technologii, poszukuje do swojego zakładu osobę, która jako Dyrektor Produkcji będzie odpowiedzialna za działania w obszarze procesu produkcyjnego jak również utrzymania ruchu fabryki . Fabryka będzie pracowała 24/7, a jej uruchomienie przewidujemy do końca 2015 roku. Jedną z kluczowych kompetencji kandydata, który miałby objąć takie stanowisko jest wykształcenie chemiczne lub pokrewne.
[22.05.2015] Oferta pracy


Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH
[19.05.2015] Oferta pracy


The Sponcel Company is looking for a Technical Director to contribute to the building of a new plant in Kleszczów (about 1 hour from Lodz), producing cellulose blocks sold to converters located worldwide. The operation is on a 24/7 basis.
[15.05.2015] Oferta pracy


Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH
[15.05.2015] Oferta pracy


Firma z okolic Kleszczowa zatrudni studenta/studentkę do pracy biurowej + obsługa magazynu.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- pracę biurową (księgowanie faktur sprzedaży, przygotowywanie dokumentacji handlowej i kosztowej do umów sprzedaży),

- składanie zamówień zakupu i zleceń wewnętrznych,

- kontakt z Klientem oraz obsługę magazynu.

Od kandydatów oczekujemy:

- dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,

- bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera w zakresie MS Office,

- mile widziana znajomość zasad księgowania i obiegu dokumentów księgowych,

- umiejętności organizacji pracy własnej,

- umiejętności pracy w zespole,

- systematyczności i dokładności,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem i list motywacyjny)na adres: info@partner-hale.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)
[12.05.2015] Oferta pracy


Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

POMOCNIK MONTERA KONSTRUKCJI STALOWYCH
[12.05.2015] Oferta pracy


Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ 135 MAG
[09.04.2015] Płtny staż


Agencja Pracy Tymczasowej Select, firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions, dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PROGRAMISTA PHP (PŁATNY STAŻ)
Witaj. Jesteś naszym 757788 gościem.

Zaloguj/rejestruj

"Wykonano z funduszy MGiP w ramach Programu Aktywizacji Zawodowej Absolwentów "PIERWSZA PRACA""